String One Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŚciana kurtynowa ze stali nierdzewnej

Łatwa instalacja Aluminiowa ściana kurtynowa do wysokich budynków / dużych budynków publicznych

Orzecznictwo
dobra jakość Ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Od ponad 8 lat kupuję produkty ze stali nierdzewnej od String One. Zawsze zapewniają produkty wysokiej jakości i dobre usługi. Zwłaszcza, że ​​mają bardzo profesjonalnych sprzedawców i inżynierów, którzy mogą mnie tak bardzo wspierać w moim biznesie Zawsze czuję się zrelaksowany, kiedy składam zamówienie na String One

—— Nathan Brown

Jestem nabywcą od firmy budowlanej. String One zaprojektował i wyprodukował dla nas wiele unikalnych produktów ze stali nierdzewnej. Jestem pod takim wrażeniem, że String One ma dobre działy projektowe i badawczo-rozwojowe oraz bardzo zaawansowane maszyny produkcyjne, aby zapewnić jakość moich zamówień. Dziękuję String One, dziękuję ich zespołom.

—— Sara Miller

Im Online Czat teraz

Łatwa instalacja Aluminiowa ściana kurtynowa do wysokich budynków / dużych budynków publicznych

Chiny Łatwa instalacja Aluminiowa ściana kurtynowa do wysokich budynków / dużych budynków publicznych dostawca
Łatwa instalacja Aluminiowa ściana kurtynowa do wysokich budynków / dużych budynków publicznych dostawca Łatwa instalacja Aluminiowa ściana kurtynowa do wysokich budynków / dużych budynków publicznych dostawca Łatwa instalacja Aluminiowa ściana kurtynowa do wysokich budynków / dużych budynków publicznych dostawca Łatwa instalacja Aluminiowa ściana kurtynowa do wysokich budynków / dużych budynków publicznych dostawca

Duży Obraz :  Łatwa instalacja Aluminiowa ściana kurtynowa do wysokich budynków / dużych budynków publicznych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: String One
Orzecznictwo: GB/T19001-2016/ISO9001:2015,CE,SGS
Numer modelu: SO-SC021

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: USD 5.2-8.9/KG
Szczegóły pakowania: dostosować
Czas dostawy: 25days
Zasady płatności: break
Możliwość Supply: 500 metrów kwadratowych / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Aluminiowa ściana kurtynowa kolory: Zielony, niebieski, srebrny, ciemnoszary, prośby klienta
Obróbka powierzchni: Szczotkowany śnieg ze śniegu, wytłoczony wzór, lustro, piaskowany, losowy wzór, Kontrola jakości: GB / T19001-2016 / ISO9001: 2015
Główne rynki: Australia, Kanada, Nowa Zelandia, Azja, Afryka, Europa, USA, Ameryka Południowa, Bliski Wschód Gwarancja: 20 lat
Materiały: 201/304/316 Aplikacje: Szpital, budynek biurowy, dom mieszkalny, centrum wystawowe, szkoły, restauracje, budynki komercyjne
High Light:

unitized curtain wall

,

fire rated curtain wall

Niestandardowa ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej do budowy metalowej ściany osłonowej z aluminium

Stalowa konstrukcja ściany osłonowej ze stali nierdzewnej ze stopu aluminium

  • Konstrukcja stalowa ściany osłonowej ma zalety lekkości, łatwej instalacji, krótkiego czasu budowy, dobrych właściwości sejsmicznych, szybkiego odzyskiwania inwestycji i mniejszego zanieczyszczenia środowiska. W porównaniu z konstrukcjami żelbetowymi rozwinął się w trzech aspektach: „wysoki, duży i lekki”. Unikalna zaleta. Dlatego jest szeroko stosowany w wysokich budynkach, dużych budynkach publicznych (takich jak stadiony, lotniska, teatry, duże fabryki) i innych dziedzinach architektury.

Główne cechy konstrukcji stalowej ściany osłonowej:

Zaawansowana konstrukcja: użyj najbardziej zaawansowanych metod projektowania, aby w pełni wykorzystać mechaniczne właściwości stali i zaoszczędzić dużo stali.
Struktura jest nowatorska: struktura jest znakomita, co znacznie rozszerza przestrzeń budynku i ma silne poczucie architektury.
Szybka instalacja: standardowy komponent, dobrze wykonana, prosta i szybka konstrukcja i instalacja.
Pełna technologia: kompletny system techniczny w połączeniu z technologią budowlaną.

Ściana osłonowa ze stali nierdzewnej ze stopu aluminium

  • Kolumna (lub belka) składowej ściany osłonowej jest najpierw instalowana na głównej strukturze budynku, a następnie instalowana jest belka (lub kolumna). Kolumna i belka tworzą skrzydło. Materiał panelu jest przetwarzany na komponent jednostki w fabryce, a następnie mocowany na kolumnie i belce. Na szarfie. Obciążenie zespołu zespołu materiału panelu jest przekazywane do głównej struktury przez kolumnę (lub belkę).

Składowa ściana osłonowa jest podzielona na:
Jasna ramowa ściana osłonowa: Rama metalowej ramy jest odsłonięta na ramie podtrzymującej ścianę osłonową na zewnętrznej powierzchni panelu.
Ukryta ściana osłonowa ramy: Rama metalowej ramy nie jest wystawiona na ramę podtrzymującą ścianę osłonową na zewnętrznej powierzchni panelu.
Pół-ukryta ramowa ściana osłonowa: Pionowa lub poprzeczna część metalowej ramy jest wystawiona na ramę podtrzymującą ścianę osłonową na zewnętrznej powierzchni panelu.
Zalety ścian osłonowych komponentów:
1. Metoda konstrukcji jest elastyczna i proces jest dojrzały, co jest formą konstrukcji ściany osłonowej.
2. Główna struktura ma dużą zdolność adaptacji, a główna struktura nie wpływa zasadniczo na kolejność instalacji.
3. Szczeliwo jest stosowane do uszczelniania materiałów, które ma dobrą wodoszczelność i szczelność, dobrą izolację cieplną, izolację akustyczną i zdolność redukcji hałasu, a także ma pewną odporność na przemieszczenie międzywarstwowe.
4. Montaż zespołu materiału panelu jest wykonany fabrycznie i gwarantowana jest skuteczność kleju strukturalnego.

Pełna szklana ściana osłonowa ze stali nierdzewnej ze stopu aluminium

  • Ściana kurtynowa z całkowicie szklanego szkła jest w pełni przezroczystą szklaną ścianą osłonową z pełnym widokiem. Wykorzystując przezroczystość szkła, dążenie do cyrkulacji i integracji przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz budynku pozwala ludziom wyraźnie zobaczyć cały system strukturalny szkła przez szkło, tworząc system strukturalny Od prostego wsparcia po wyświetlacz jego widoczność, która pokazuje artystyczne, warstwowe i trójwymiarowe poczucie dekoracji architektonicznej. Model użytkowy charakteryzuje się lekkością, prostym wyborem materiału, zakładem przetwórczym, szybką konstrukcją, wygodną konserwacją i naprawą oraz łatwym czyszczeniem. Jego wpływ na wzbogacenie efektu fasady architektonicznej jest niezrównany w porównaniu z innymi materiałami i stanowi ucieleśnienie nowoczesnej technologii w dekoracji architektonicznej.

Fotoelektryczna ściana osłonowa ze stali nierdzewnej ze stopu aluminium

  • Fotoelektryczna ściana osłonowa to nowa funkcjonalna ściana osłonowa, która łączy funkcje wytwarzania energii, izolacji akustycznej, izolacji cieplnej i dekoracji. Połączenie technologii fotoelektrycznej i technologii ścian osłonowych stanowi nowy kierunek rozwoju technologii ścian osłonowych. Gromadzi, przekształca, gromadzi i przetwarza naturalne światło za pomocą ogniw fotowoltaicznych i materiałów półprzewodnikowych, a na koniec dołącza do sieci zasilania budynku, aby zapewnić niezawodne wsparcie energetyczne budynku.

Główne cechy fotoelektrycznej ściany osłonowej
Ma on funkcję przekształcania energii świetlnej w energię elektryczną. Kluczowym elementem dla uzyskania konwersji fotoelektrycznej jest szablon fotowoltaiczny. Tył szablonu fotoelektrycznego może być wyłożony w różnych kolorach, aby dopasować go do różnych stylów architektonicznych. Jego wyjątkowy wygląd ma wyjątkowy efekt dekoracyjny, który może nadać budynkowi charakterystyczny kolor ery.
Podstawową jednostką fotoelektrycznej ściany osłonowej jest panel fotowoltaiczny, a panel fotowoltaiczny jest układem baterii, który składa się z wielu ogniw fotowoltaicznych szeregowo i równolegle. Panel fotowoltaiczny jest montowany na odpowiedniej strukturze ściany osłonowej budynku, tworząc słoneczny system fotowoltaiczny. Kolumny i belki systemu fotowoltaicznego są generalnie wykonane ze stępek ze stopu aluminium. Szablon fotoelektryczny powinien być łatwy do wymiany.

Metalowy stop aluminium ze stali nierdzewnej Inteligentna oddychająca ściana kurtynowa

  • Oddychająca ściana kurtynowa to „podwójna zielona powłoka” budynku. Dwuwarstwowa struktura ściany osłonowej ma niezwykły efekt izolacji akustycznej, a cechy strukturalne nadają budynkowi „efekt oddychania”. Mieszkańcy mogą doświadczyć prawdziwego ciepła zimy i chłodu latem, zmniejszając dyskomfort spowodowany ekstremalnym środowiskiem; aktywne działanie korpusu budynku znacznie zmniejsza zużycie energii. Zastosowanie systemu podwójnej fasady może zmniejszyć zużycie energii zintegrowanej energii budynku o 30% -50%.

System ścian osłonowych składa się z dwóch ścian osłonowych wewnątrz i na zewnątrz. Wewnętrzna ściana osłonowa ogólnie przyjmuje jasną ramową ścianę osłonową, ruchome okno lub drzwi dostępowe; zewnętrzna ściana osłonowa przyjmuje obramowaną ścianę osłonową lub punktową szklaną ścianę osłonową. Pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną ścianą kurtyny tworzy się stosunkowo zamknięta przestrzeń, co znacznie poprawia izolację, izolację cieplną i izolację akustyczną ściany osłonowej.
Inteligentna ściana osłonowa stanowi przedłużenie oddychającej ściany osłonowej. Opiera się na inteligentnym budynku. Technologia wspierająca budynek (ciepło, ciepło, światło, energia elektryczna) jest umiarkowanie kontrolowana. Efektywne wykorzystanie materiałów ścian osłonowych i energii słonecznej jest skutecznie dostosowywane przez sieci komputerowe. Powietrze wewnętrzne, temperatura i światło oszczędzają energię w użytkowaniu budynku i zmniejszają koszty produkcji i użytkowania budynku. Obejmuje następujące części: oddychająca ściana kurtynowa, system wentylacji, system cieniowania, system klimatyzacji, system monitorowania środowiska, inteligentny system sterowania i tak dalej. Kluczem do inteligentnej ściany kurtynowej oddychania jest inteligentny system sterowania, który jest całym systemem sterowania procesem od wymagań funkcjonalnych do trybu sterowania, od pozyskiwania informacji do wykonania mechanizmu transmisji poleceń. Obejmuje on pomiar klimatu, temperatury, wilgotności, świeżości powietrza, natężenia oświetlenia, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i osłony przeciwsłonecznej, a także gromadzenie i sterowanie informacjami o stanie operacyjnym, konfigurację i sterowanie systemem zasilania, sterowanie komputerem i wiele innych czynników.
Po trzecie, zgodnie z materiałami paneli: szklana ściana kurtynowa, kamienna ściana osłonowa, sztuczna ściana osłonowa, połączona ściana osłonowa

Ściana osłonowa ze stali nierdzewnej ze stopu aluminium

  • Jednostronna ściana osłonowa to wysokiej klasy system konserwacji zewnętrznej, który jest zgodny z aktualnym światowym trendem. Posiada wszechstronne zalety fabrycznej produkcji montażowej, wysoką technologię standaryzacji i duży czas budowy oszczędności, i stał się najpopularniejszą formą ściany osłonowej w dziedzinie budowy ścian osłonowych.

Główne cechy jednostki kurtynowej:

1. Produkcja przemysłowa, wysoka precyzja montażu, skuteczna kontrola cyklu budowy maszyn, oczywiste korzyści ekonomiczne i społeczne.
2. Struktura jest uszczelniona pomiędzy jednostkami, co jest odpowiednie do przemieszczenia głównej struktury i nadaje się do super wysokich budynków i wieżowców o konstrukcji stalowej.
3. Nie jest konieczne napełnianie szczeliwa na miejscu, a pogoda nie ma na niego wpływu.
4. Ma doskonałą szczelność, wodoszczelność, odkształcenie pod wpływem wiatru i zdolność do odkształcenia w płaszczyźnie, które mogą osiągnąć wysokie wymagania ochrony środowiska i oszczędności energii.

Ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej ze stopu aluminium

  • Główne cechy ściany osłonowej opartej na punktach:

1. Konstrukcja wsporcza jest dostępna w różnych formach, aby zaspokoić potrzeby architektów i właścicieli projektów w zakresie efektów konstrukcji budowlanych i fasad.
2. Struktura jest mocna i piękna, komponenty są kompaktowe i praktyczne, a metalowa konstrukcja może być zintegrowana z przezroczystością szkła, a przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz budynku jest harmonijna i jednolita.
3. Szkło i elementy łączące pazurów są połączone przegubami kulowymi i mają dużą zdolność pochłaniania i odkształcania.

Niektóre z naszych projektów ścian osłonowych ze stali nierdzewnej

  • Arabia Saudyjska

Międzynarodowe lotnisko w Abu Zabi
Typ materiału dostawy: panel ze stali nierdzewnej


  • Dworzec kolejowy Bliski Wschód Rodzaj materiału: panele ze stali nierdzewnej Obróbka powierzchni: Powłoka PVDF

  • Huawei Litchi Park Staff Quarters, Dostawa ze stali nierdzewnej: balustrady ze stali nierdzewnej

Szczegóły kontaktu
String One Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)