String One Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPoręcze ze stali nierdzewnej

Poręcz ze stali nierdzewnej odporna na rdzę, naścienna poręcz do schodów Różne wygląd

Orzecznictwo
dobra jakość Ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Od ponad 8 lat kupuję produkty ze stali nierdzewnej od String One. Zawsze zapewniają produkty wysokiej jakości i dobre usługi. Zwłaszcza, że ​​mają bardzo profesjonalnych sprzedawców i inżynierów, którzy mogą mnie tak bardzo wspierać w moim biznesie Zawsze czuję się zrelaksowany, kiedy składam zamówienie na String One

—— Nathan Brown

Jestem nabywcą od firmy budowlanej. String One zaprojektował i wyprodukował dla nas wiele unikalnych produktów ze stali nierdzewnej. Jestem pod takim wrażeniem, że String One ma dobre działy projektowe i badawczo-rozwojowe oraz bardzo zaawansowane maszyny produkcyjne, aby zapewnić jakość moich zamówień. Dziękuję String One, dziękuję ich zespołom.

—— Sara Miller

Im Online Czat teraz

Poręcz ze stali nierdzewnej odporna na rdzę, naścienna poręcz do schodów Różne wygląd

Chiny Poręcz ze stali nierdzewnej odporna na rdzę, naścienna poręcz do schodów Różne wygląd dostawca
Poręcz ze stali nierdzewnej odporna na rdzę, naścienna poręcz do schodów Różne wygląd dostawca Poręcz ze stali nierdzewnej odporna na rdzę, naścienna poręcz do schodów Różne wygląd dostawca Poręcz ze stali nierdzewnej odporna na rdzę, naścienna poręcz do schodów Różne wygląd dostawca Poręcz ze stali nierdzewnej odporna na rdzę, naścienna poręcz do schodów Różne wygląd dostawca

Duży Obraz :  Poręcz ze stali nierdzewnej odporna na rdzę, naścienna poręcz do schodów Różne wygląd

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: String One
Orzecznictwo: GB/T19001-2016/ISO9001:2015,CE,SGS
Numer modelu: SO-SB017

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: dostosować
Czas dostawy: 25days
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 500 metrów kwadratowych / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: poręcz ścienna na schody kolory: Zielony, srebrny, niebieski, ciemnoszary, prośby klienta
Obróbka powierzchni: Losowy wzór, piasek śnieżny, wytłaczany wzór szczotkowany, lustro, piaskowanie Aplikacje: Restauracje, budynki komercyjne, szpital, budynek biurowy, dom mieszkalny, centrum wystawowe, szkoły
Kontrola jakości: GB / T19001-2016 / ISO9001: 2015 Główne rynki: Australia, Kanada, Nowa Zelandia, Azja, Afryka, Ameryka Południowa, Europa, USA, Bliski Wschód
Gwarancja: 20 lat Materiały: 201/304/316
High Light:

balustrada ze stali nierdzewnej

,

poręcz ze stali nierdzewnej

Balustrada poręczy balustrady poręczy ze stali nierdzewnej do budowy

Poręcz ze stali nierdzewnej Poręcz Balustrada Balustrada Kontrola jakości ogrodzenia

 • Szablon powinien być czyszczony i szczotkowany przed każdą instalacją, a środek antyadhezyjny powinien być równomiernie nałożony.
 • Spawanie i wiązanie prętów stalowych poręczy musi spełniać wymagania projektowe i specyfikacyjne, zwłaszcza położenie prętów stalowych w teście wewnętrznym powinno być dokładne.
 • Po zainstalowaniu szablonu sprawdź stronę i górę szablonu. Strona i góra szablonu powinny być proste.
 • Powierzchnia powierzchni plastra miodu betonu poręczy nie może przekraczać 0,5% powierzchni powierzchni, a głębokość nie może przekraczać 10 mm.
 • Jednoczęściowa poręcz tego samego przęsła powinna zostać wylana za jednym razem, a szablon stalowy powinien zostać nałożony na szablon końcowy, aby upewnić się, że koniec końca jest wyrównany.
 • Nie powinno być pęknięć na powierzchni poręczy i połączeń. Problem złej platformy, płaskości i jakości wyglądu należy rozwiązać na czas, a kolor powinien być spójny. Górna powierzchnia jest gładka i piękna, a wysokość jest spójna.
 • Liniowy prosty odcinek poręczy jest prosty i prosty, a przekrój jest okrągły i prosty, bez linii zagięcia i ślepych zaułków.

Poręcz ze stali nierdzewnej Poręcz poręczy Balustrada Materiał ogrodzenia i użytkowania

 • Materiał

Poręcz jest wykonana ze stali, takiej jak stal nierdzewna, okrągła stalowa rura, kwadratowa stalowa rura lub profilowana stalowa płyta i żelazny drut. Proces obróbki powierzchni: w pełni automatyczna elektrostatyczna powłoka proszkowa (np. Spray) lub farba w sprayu. W ostatnich latach stał się również bardziej popularny w przypadku wstawiania i montażu materiałów ze stopów aluminium.

 • Posługiwać się

Słupy poręczy przymocowane są do podłoża za pomocą śrub rozporowych. Zazwyczaj instalowane po obu stronach kanału logistycznego, wokół urządzeń produkcyjnych, narożników budynku, boków drzwi i krawędzi platformy ładunkowej.
Skutecznie zmniejsza uszkodzenia sprzętu i urządzeń spowodowane przypadkowym uderzeniem podczas obsługi sprzętu.
Materiały poręczy to: stop aluminium, stal Ma (żeliwo sferoidalne), stal węglowa (natryskowa lub ocynkowana), stal nierdzewna, stal plastyczna, stal cynkowa, PCV i inne metalowe poręcze.
Ponadto sam sprzęt logistyczny odgrywa również rolę ochronną. (np. ogrodzenie ochronne na krawędzi platformy załadunkowej i rozładunkowej, aby zapobiec przypadkowemu upadkowi wózka widłowego)

Poręcz ze stali nierdzewnej Poręcz balustrada Balustrada Ogrodzenie do budynku

Poręcz ze stali nierdzewnej służy głównie do ochrony i ochrony osobistego bezpieczeństwa i sprzętu w mieszkaniach, autostradach, miejscach komercyjnych, miejscach publicznych i innych sytuacjach. Poręcze są wszędzie w naszym życiu. Poręcze różnią się ceną za metr w zależności od wysokości.

Poręcz ze stali nierdzewnej Poręcz balustrada Balustrada Klasyfikacja ogrodzenia

 • Poręcze ze stali nierdzewnej są szeroko stosowane w utrzymaniu obszarów inżynierii komunalnej, transportu, społeczności, portów, lotnisk i magazynów. Produkty te stają się coraz bardziej dojrzałe i stają się ważną gałęzią przemysłu materiałów budowlanych. Skala branży stale się powiększa, a styl rośnie.
 • Poręcze ze stali nierdzewnej można podzielić na poręcze boczne, poręcze izolacyjne centralne i poręcze specjalne w zależności od różnych miejsc użytkowania; według struktury można je podzielić na elastyczne poręcze, półsztywne poręcze i sztywne poręcze. W zależności od materiału poręczy znajdują się żelazne poręcze, kamienne poręcze, poręcze z PCV, drewniane poręcze, poręcze z cementu, poręcze z tworzywa sztucznego, poręcze ze stali nierdzewnej, poręcze szklane itp. Zgodnie z funkcjonalnym zastosowaniem poręczy znajdują się poręcze balkonowe , poręcze schodów, poręcze klimatyzacyjne, poręcze zbiorcze, poręcze willi, poręcze przeciwkradzieżowe, poręcze stadionowe itd. Zgodnie z dekoracyjnymi cechami poręczy znajdują się ogrodzenia artystyczne, balustrady z kutego żelaza, przezroczyste barierki, poręcze wykuszowe, kratka poręcze, amerykańskie poręcze i europejskie poręcze.
 • W zależności od wyglądu poręczy ze stali nierdzewnej: dwustronna siatka druciana, siatka ogrodzeniowa ramowa, podwójna siatka ogrodzeniowa, poręcz siatkowa Meige, ogrodzenie z siatki, ogrodzenie ze stali

Niektóre z naszych projektów

Szczegóły kontaktu
String One Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)