String One Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySłup flagowy ze stali nierdzewnej

Automatyczna kontrola Stal nierdzewna Flagstaff Zdalny dystans 50M Flag Podnoszenie czasu Regulowany

Orzecznictwo
dobra jakość Ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Od ponad 8 lat kupuję produkty ze stali nierdzewnej od String One. Zawsze zapewniają produkty wysokiej jakości i dobre usługi. Zwłaszcza, że ​​mają bardzo profesjonalnych sprzedawców i inżynierów, którzy mogą mnie tak bardzo wspierać w moim biznesie Zawsze czuję się zrelaksowany, kiedy składam zamówienie na String One

—— Nathan Brown

Jestem nabywcą od firmy budowlanej. String One zaprojektował i wyprodukował dla nas wiele unikalnych produktów ze stali nierdzewnej. Jestem pod takim wrażeniem, że String One ma dobre działy projektowe i badawczo-rozwojowe oraz bardzo zaawansowane maszyny produkcyjne, aby zapewnić jakość moich zamówień. Dziękuję String One, dziękuję ich zespołom.

—— Sara Miller

Im Online Czat teraz

Automatyczna kontrola Stal nierdzewna Flagstaff Zdalny dystans 50M Flag Podnoszenie czasu Regulowany

Chiny Automatyczna kontrola Stal nierdzewna Flagstaff Zdalny dystans 50M Flag Podnoszenie czasu Regulowany dostawca
Automatyczna kontrola Stal nierdzewna Flagstaff Zdalny dystans 50M Flag Podnoszenie czasu Regulowany dostawca Automatyczna kontrola Stal nierdzewna Flagstaff Zdalny dystans 50M Flag Podnoszenie czasu Regulowany dostawca Automatyczna kontrola Stal nierdzewna Flagstaff Zdalny dystans 50M Flag Podnoszenie czasu Regulowany dostawca Automatyczna kontrola Stal nierdzewna Flagstaff Zdalny dystans 50M Flag Podnoszenie czasu Regulowany dostawca

Duży Obraz :  Automatyczna kontrola Stal nierdzewna Flagstaff Zdalny dystans 50M Flag Podnoszenie czasu Regulowany

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: String One
Orzecznictwo: GB/T19001-2016/ISO9001:2015,CE,SGS
Numer modelu: SO-SFP06

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: dostosować
Czas dostawy: 25days
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, Payapl
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Flagstaff ze stali nierdzewnej kolory: Niebieski, zielony, srebrny, ciemnoszary, prośby klienta
Obróbka powierzchni: Szczotkowane, lustro, piaskowanie, losowy wzór, piasek śnieżny, wytłoczony wzór Aplikacje Szpital, b Kontrola jakości: GB / T19001-2016 / ISO9001: 2015
Główne rynki: Europa, USA, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Australia, Kanada, Nowa Zelandia, Azja, Afryka Gwarancja: 20 lat
Aplikacje: Droga obok szpitala, budynek biurowy, dom mieszkalny, centrum wystawowe, szkoły, budynki komercyjne, Materiały: 201/304/316
High Light:

słup komercyjny flaga

,

metalowy słup flagowy

Flaga ze stali nierdzewnej Słup flagowy i maszt Flagstaff Maszt do budowy

Funkcja masztów ze stali nierdzewnej

 • Zdalne sterowanie funkcją podnoszenia flagi: Aby spełnić różne wymagania użytkownika w trybie pracy z flagą, maszt jest wyposażony w funkcję zdalnego sterowania, która realizuje zdalne sterowanie flagowym procesem podnoszenia flagi. Odległość pilota może sięgać 50 metrów, co znacznie ułatwia obsługę użytkownika. Zaawansowana technologia automatycznego sterowania: Aby sprostać specjalnym wymaganiom procesu podnoszenia flag, któremu towarzyszy początek i koniec muzyki, maszt elektryczny ustawił funkcję kontroli czasu podnoszącego flagę. W przypadku masztów o różnej wysokości prędkość podnoszenia flagi można regulować zgodnie z potrzebami, a maszt ma wysokość. Samokontrola może dokładnie obliczyć wysokość masztu dzięki autotestowi i obliczyć prędkość muzyki oraz uzyskać dokładną prędkość podnoszenia flagi, dzięki czemu czas potrzebny na podniesienie flagi jest zgodny z czasem odtwarzania muzyki, a flaga może być dowolnie opóźniona. Potężna wspólna kontrola.
 • Funkcja kontroli skoku: Elektryczny system sterowania masztem flagowym i masztem flagowym masztem do budowy flag ze stali nierdzewnej ma dwa zabezpieczenia przełącznika zbliżeniowego i przełącznika fotoelektrycznego w celu zapewnienia dokładnego pozycjonowania i zatrzymania, gdy flaga jest podniesiona i opuszczona do pozycji, aby cały mechanizm działał niezawodnie i dokładnie.
 • Funkcja ręcznego sterowania utratą zasilania: Gdy maszt elektryczny napotyka awarię zasilania, użytkownik otwiera drzwiczki ruchu za pomocą klucza i może wykorzystać rdzeń korby, który został oszczędzony, aby dokończyć podnoszenie flagi lub redukcję flagi.

Zasada i konfiguracja masztu ze stali nierdzewnej

 • Zasada masztów elektrycznych: W elektrycznym maszcie zainstalowano elektromechaniczny zintegrowany ruch masztem. Podczas pracy ruch napędzany masztem zastępuje siłę roboczą, aby podnieść flagę do wyznaczonej pozycji na szczycie masztu (Słup flagowy flagi masztu ze stali nierdzewnej i maszt flagowy do budowy).
 • Urządzenie z koroną kulową o 360 stopniach w dół: Zastosowanie technologii masztu ma na celu sprawienie, aby czerwona flaga nie zapadła się, a nawet nie zawiązała czerwonej flagi w warunkach wietrznego wiatru. Urządzenie charakteryzuje się wysoką precyzją projektowania, elastyczną rotacją i długą żywotnością.

Maszt ze stali nierdzewnej

 • Może być połączony z masztem na miejscu za pomocą segmentowej i odłączalnej technologii, urządzenia do podnoszenia flag i technologii transmisji, technologii korony kulowej 360 stopni z wiatrem
 • Dostępne w rozłączalnych i stożkowych kształtach. Materiał jest wykonany z wysokowytrzymałego czystego stopu aluminium lub ze stali nierdzewnej jako rury masztowej. Ma niewielką wagę i wysoką wytrzymałość. Najbardziej zaawansowana technologia natryskiwania fluoropochodnych węglowodorów została zastosowana na powierzchni masztu ze stopu aluminium (słup flagowy flagi ze stali nierdzewnej i maszt flagowy maszt do budowy). Maszt ze stali nierdzewnej wykorzystuje rysunek pierścieniowy. Struktura powierzchni produktu jest równa i płaska, a ornament jest mocny, a ochrona i odporność na warunki atmosferyczne są silne. Jego bardzo inteligentny system samokontroli i wysoce zautomatyzowana technologia sterowania, w połączeniu z obrotem w dół o 360 stopni i mocnym projektem tajfunu, są w dużym stopniu zależne od różnych fabryk, kopalń, przedsiębiorstw, pomieszczeń mieszkalnych, stacji, terminali celnych, szkół, stadionów, wysokich hotele końcowe, place miejskie. Takie jak na przykład miejsca o wysokiej etykiecie.

Zalety masztów ze stali nierdzewnej

 • Nie ma potrzeby stosowania kołnierza: czepek masztowy jest wyposażony w otwór prowadzący i strukturę napinającą, dzięki czemu maszt i słupek nie mają kontaktu i są zawsze w równowadze. Nie ma hałasu tarcia między biegunem a słupem, a sferyczna korona obraca się bardziej elastycznie, co sprawia, że ​​maszt jest wysoki i prosty. .
 • Segmentowa, odpinana konstrukcja: wieloczęściowy wymienny maszt, który ma zalety odłączanej sekcji, wygodny transport, brak spawania, wygodny montaż na miejscu; wysoki stopień standaryzacji produktu; połączenie wtykowe zapewnia prosty i nie zakrzywiony wygląd. Oczywiście możliwe jest również wybranie stożkowego zgodnie z wymaganiami klienta, a elastyczność i różnorodność mogą być dowolnie wybrane przez użytkownika. Na przykład, wszystkie maszty flagowe Uniwersjady używają stożkowego masztu integralnego. Złącze środkowego przegubu kulowego: Wykorzystanie środkowego złącza masztu flagowego (Słupek flagowy ze stali nierdzewnej i maszt flagowy maszt do budowy) sprawia, że ​​maszt jest odporny na silne tajfun i bez szwanku. Całość składa się z 48 trójkątnych twarzy, które przypominają Oriental Pearl. Oczywiście, oprócz wyglądu masztu, odgrywa dużą rolę. To doświadczenie użytkownika, które zapewnia stabilność w górach.
 • Urządzenie podnoszące flagę i urządzenie transmisyjne: ogólny maszt wykorzystuje różne urządzenia transmisyjne, dzięki czemu żywotność masztu zostanie znacznie zmniejszona. Różnorodne przekładnie nie tylko podnoszą linę, gdy flaga jest podniesiona, ale również moc jest duża, hałas jest głośny, lina jest łatwa do ocierania się, montaż jest trudny, a wydajność transmisji jest niska. Maszt bierze pod uwagę te kwestie, a także najnowszą opatentowaną technologię.
 • Tryb pracy flagowego masztu podnoszącego flagę jest realizowany przez naciśnięcie przycisku przełącznika dopasowanego do masztu, takiego jak pilot, panel i tym podobne

Zastosowanie masztów ze stali nierdzewnej

 • Maszt jest używany w różnych kopalniach, przedsiębiorstwach, instytucjach, pomieszczeniach mieszkalnych, stacjach, terminalach celnych, szkołach, stadionach, wysokiej klasy hotelach, placach miejskich itp. Jako rodzaj logo. Maszt jest profesjonalnym masztem z masztem wodnym. Maszt flagowy, maszt ze stali nierdzewnej, maszt ze stali nierdzewnej, maszt o zmiennej średnicy, maszt wewnętrzny, maszt kwadratowy, maszt dachowy (słup ze stali nierdzewnej Flag Filar i maszt Flagstaff Maszt na budowę) itp.

Niektóre z naszych projektów o stali nierdzewnej

Szczegóły kontaktu
String One Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)