String One Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNiestandardowe produkty ze stali nierdzewnej

Bezprzewodowe zdalne sterowanie stalowymi żaluzjami bezpieczeństwa, praktycznymi roletami komercyjnymi

Orzecznictwo
dobra jakość Ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Ściana kurtynowa ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Od ponad 8 lat kupuję produkty ze stali nierdzewnej od String One. Zawsze zapewniają produkty wysokiej jakości i dobre usługi. Zwłaszcza, że ​​mają bardzo profesjonalnych sprzedawców i inżynierów, którzy mogą mnie tak bardzo wspierać w moim biznesie Zawsze czuję się zrelaksowany, kiedy składam zamówienie na String One

—— Nathan Brown

Jestem nabywcą od firmy budowlanej. String One zaprojektował i wyprodukował dla nas wiele unikalnych produktów ze stali nierdzewnej. Jestem pod takim wrażeniem, że String One ma dobre działy projektowe i badawczo-rozwojowe oraz bardzo zaawansowane maszyny produkcyjne, aby zapewnić jakość moich zamówień. Dziękuję String One, dziękuję ich zespołom.

—— Sara Miller

Im Online Czat teraz

Bezprzewodowe zdalne sterowanie stalowymi żaluzjami bezpieczeństwa, praktycznymi roletami komercyjnymi

Chiny Bezprzewodowe zdalne sterowanie stalowymi żaluzjami bezpieczeństwa, praktycznymi roletami komercyjnymi dostawca
Bezprzewodowe zdalne sterowanie stalowymi żaluzjami bezpieczeństwa, praktycznymi roletami komercyjnymi dostawca Bezprzewodowe zdalne sterowanie stalowymi żaluzjami bezpieczeństwa, praktycznymi roletami komercyjnymi dostawca Bezprzewodowe zdalne sterowanie stalowymi żaluzjami bezpieczeństwa, praktycznymi roletami komercyjnymi dostawca Bezprzewodowe zdalne sterowanie stalowymi żaluzjami bezpieczeństwa, praktycznymi roletami komercyjnymi dostawca

Duży Obraz :  Bezprzewodowe zdalne sterowanie stalowymi żaluzjami bezpieczeństwa, praktycznymi roletami komercyjnymi

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: String One
Orzecznictwo: GB/T19001-2016/ISO9001:2015,CE,SGS
Numer modelu: SO-SRD02

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: dostosować
Czas dostawy: 25days
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, Payapl
Możliwość Supply: 500 metrów kwadratowych / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Stalowe żaluzje bezpieczeństwa kolory: Niebieski, zielony, srebrny, ciemnoszary, prośby klienta
Obróbka powierzchni: Szczotkowane, lustro, piaskowanie, losowy wzór, piasek śnieżny, wytłoczony wzór Aplikacje Szpital, b Kontrola jakości: GB / T19001-2016 / ISO9001: 2015
Główne rynki: Europa, USA, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Australia, Kanada, Nowa Zelandia, Azja, Afryka Gwarancja: 20 lat
Aplikacje: Droga obok szpitala, budynek biurowy, dom mieszkalny, centrum wystawowe, szkoły, budynki komercyjne, Materiały: 201/304/316
High Light:

panele wind ze stali nierdzewnej

,

osprzęt ze stali nierdzewnej

Brama rolowana do bram ze stali nierdzewnej na zamówienie

Konserwacja bramy rolkowej ze stali nierdzewnej

 • Górny koniec pozycji montażowej bramy rolowanej powinien posiadać niezawodne urządzenia przeciwpożarowe. Zdejmowana pokrywa ruchoma musi być ustawiona na dolnym końcu szpuli bramy rolowanej. 500 × 500 mm należy zarezerwować na dolnym końcu bramy rolowanej. Usuń otwór, aby ułatwić konserwację.
 • Jeśli podczas pracy bramy rolowanej występuje duży jitter lub nienormalny dźwięk, zatrzymaj kontrolę i usuń zanieczyszczenia, które utrudniają normalne otwieranie i zamykanie kurtyny.
 • Rolety i części narażone na rdzę powinny być regularnie poddawane zabiegom antykorozyjnym, malarskim i konserwacyjnym. Zabronione jest uderzanie w elewację ciężkimi przedmiotami i twardymi przedmiotami.
 • Górne położenie graniczne dna bramy rolowanej musi być utrzymywane w odległości większej niż 200 mm od dolnego końca ramy łożyska, aby zapewnić, że zjawisko nadmiaru nie wystąpi po zatrzymaniu hamulca.
 • Podczas procesu otwierania i zamykania, rolująca brama powinna mieć funkcję zatrzymywania się z pozycją i nie powinna się zatrzymywać i kontynuować przesuwania w dół. Jeśli odległość przesuwu jest większa niż 50 mm, urządzenie sterujące bramą rolowaną i hamulec bramy rolowanej należy natychmiast zastosować. Przeprowadź staranną kontrolę i naprawę i uruchom normalnie.
 • Maszyna do toczenia drzwi w trakcie pracy, kołowania, przekładni i innych części powinna być regularnie sprawdzana (co najmniej 3 razy w roku) i uzupełniana w odpowiednim czasie w celu zapewnienia normalnego użytkowania bramy rolowanej.
 • Po uruchomieniu żaluzji operator musi stać w pozycji, w której można zobaczyć stan roboczy bramy rolowanej, w przeciwnym razie jest podatny na wypadek i uszkodzenie.
 • Wszystkie rolety sterowane elektrycznie muszą być otwierane i zamykane w tym samym kierunku co skrzynka rozdzielcza. Zwłaszcza, gdy powinna być użyta nowa linia testowania zasilania lub konwersji fazy zasilania zewnętrznego, urządzenie ręczne powinno być używane do umieszczenia kurtyny na wysokości 1. 2 pozycji, po włączeniu zasilania, spróbuj otworzyć i zamknąć drzwiczki rolki, dopóki nie zostaną przymocowane do instrukcji, w przeciwnym razie mogą być używane normalnie, w przeciwnym razie ogranicznik zostanie uszkodzony, powodując uszkodzenia spowodowane roletami lub polewą.
 • Rolety i rolety nie mogą wchodzić w kontakt z roztworami kwasów i zasad, aby zapobiec korozji powierzchni kurtyny.

Brama rolowana do drzwi ze stali nierdzewnej na zamówienie

 • Bramy rolowane, znane również jako „rolety zewnętrzne”, są połączone szeregowo z wieloma klapami przegubowymi. W stałej rynnie górne i dolne drzwi obracają się wokół szpuli nad drzwiami. Brama rolowana nadaje się do miejsc publicznych lub domów, takich jak fasady handlowe, garaże, centra handlowe, szpitale, fabryki i kopalnie.
 • Brama nadaje się do miejsc publicznych lub domów, takich jak fasady handlowe, garaże, centra handlowe, szpitale, fabryki i kopalnie.
 • W szczególności otwór drzwiowy jest duży, a otwieranie miejsca, w którym nadwozie drzwi jest niewygodne, jest wygodne i szybkie. Takich jak drzwi garażowe, centra handlowe, żaluzje przeciwpożarowe, drzwi hangarowe.
 • Istnieją dwie popularne metody sterowania roletami:

1, pilot bezprzewodowy, wspólne sterowanie pilotem zdalnego sterowania 433 MHz;
2, kontrola systemu zewnętrznego, wraz z rozwojem technologii informacyjnej, ta metoda jest również coraz częściej stosowana, np. System automatycznego zwalniania drzwi elektrycznych poprzez wbudowany system sterowania lub sterowanie komputerowe, komputer automatycznie rozpoznaje tablicę rejestracyjną pojazdu, automatycznie otwiera drzwi

Klasyfikacja bramy ze stali nierdzewnej do bram rolowanych

 • podręcznik

Ręczny przełącznik podnoszenia uzyskuje się poprzez zrównoważenie siły ze sprężyną skrętną w środkowej osi rolety.

 • Elektryczny

Specjalny silnik służy do obracania osi środkowej rolety, a przełącznik rolety zostaje osiągnięty i zatrzymuje się automatycznie po obróceniu do górnej i dolnej granicy ustawionej przez silnik.
Specjalne silniki do bram rolowanych to: zewnętrzna maszyna roletowa, australijska maszyna do bram rolowanych, maszyna do bram rolkowych, maszyna do bram rolowanych, nieorganiczna maszyna do podwójnych rolet, szybkobieżna maszyna do drzwi itp

 • Krata

Nawet jeśli przesłona siatki jest zamknięta, nie da się odczuć, że ktoś ją wepchnie do pudełka i nadal będzie wentylowana. I może być używany z żaluzjami ze stopu aluminium, aby osiągnąć wentylację i zapobiec podglądaniu

 • Kryształ

Żaluzja kryształowa wykonana jest z importowanej najwyższej jakości niełamliwej folii kuloodpornej i zabezpieczającej przed kradzieżą. Ma efekt przezroczystości, ochrony przed kradzieżą, deszczu, kurzu i izolacji akustycznej. Jest on powszechnie stosowany w bankach, centrach handlowych, sklepach, telekomunikacji, stacjach metra i innych miejscach, aby realizować bezpieczny i stylowy styl. Idealny wybór.

 • Stal nierdzewna

Ma piękny kolor, gładkie i poziome tłoczone wzornictwo oraz warstwowy trójwymiarowy sens; powierzchnia drzwi jest pokryta farbą do pieczenia, aby panel drzwiowy był trwalszy; Do wyboru są różne metody instalacji, instalacja jest prosta, szybkość budowy jest szybka, a okres budowy jest zapisany. , może zaoszczędzić koszty poprzez wymianę pojedynczej kurtyny.
Rolety ze stali nierdzewnej: żaluzja ze stali nierdzewnej, roleta ze stali nierdzewnej, żaluzja ze stali nierdzewnej, zamknięta migawka ze stali nierdzewnej. Przesłona ze stali nierdzewnej wykonana jest głównie ze stali nierdzewnej 304 # 201 #, a stal nierdzewna jest wykonana z różnych profili: rura ze stali nierdzewnej, blacha ze stali nierdzewnej i tak dalej. Zgodnie z różnymi potrzebami jest przetwarzany na różne profile rolet ze stali nierdzewnej: jest szeroko stosowany w bankach, wysokiej klasy centrach handlowych, stacjach, szkołach i innych miejscach. Bramy rolowane ze stali nierdzewnej są głównie montowane z wysokiej jakości rur ze stali nierdzewnej, elementów wiszących ze stali nierdzewnej i szyn prowadzących. Wygląd jest praktyczny i hojny, a żywotność jest długa. Roleta ze stali nierdzewnej ma dobry efekt perspektywy i efekt wentylacji, a także może odgrywać bardzo silną izolację i efekt antykradzieżowy. Jest preferowany przez wielu współczesnych kupców i użytkowników okien i drzwi, i stał się pięknym krajobrazem nowoczesnego miasta. Brama rolowana ze stali nierdzewnej nazywana jest również drzwiami ze stali nierdzewnej, głównie z doskonałej blachy ze stali nierdzewnej 304, rury ze stali nierdzewnej, szyny prowadzącej i wieszaka ze stali nierdzewnej! Wszechstronne funkcje: ma dobrą perspektywę i estetykę.

Cechy bramy bramy rolowanej ze stali nierdzewnej

 • Urządzenie zapobiegające pchaniu zapobiega potrząsaniu drzwiami za pomocą siły i jest bezpieczne i antywłamaniowe.
 • (Opcjonalnie) Humanizowana konstrukcja automatycznego odbicia przeszkody zapobiega kolizji obiektu pojazdu podczas upadku korpusu drzwi, dzięki czemu osoba lub pojazd płynnie przechodzi. Drzwi są solidne i mogą być wyposażone w (opcjonalne automatyczne urządzenie alarmowe) i urządzenie zapobiegające pchaniu, aby uniemożliwić wymuszone użycie drzwi, ciągły alarm i bezpieczeństwo.
 • W zależności od różnych cech budynku można wybrać trzy różne metody instalacji: wewnętrzną, zewnętrzną i środkową. Po otwarciu roleta jest zwijana w górnej części drzwi, oszczędzając przestrzeń wewnątrz garażu i nie mieszając brudu, deszczu i śniegu. Wprowadzony do garażu wygląd jest piękny i stylowy.
 • Korpus drzwi jest nowatorski i piękny, elastyczny, kompaktowy i może być szeroko stosowany w wewnętrznych i zewnętrznych drzwiach budynków.
 • Korpus drzwi jest napędzany energią elektryczną, która jest lekka i elastyczna. Górne i dolne uderzenia są automatycznie sterowane przez wyłącznik krańcowy, który jest wygodny w obsłudze, bezpieczny i niezawodny. Może być obsługiwany ręcznie podczas awarii zasilania.
 • Istnieje wiele rodzajów korpusów drzwi, wśród których całkowicie zamknięta obudowa ma dobre właściwości uszczelniające i może być wiatroszczelna, pyłoszczelna, odporna na ciepło i odporna na korozję. Korpus drzwi może być również ognioodporny po specjalnej obróbce.
 • Maszyna do toczenia drzwi ma zaawansowaną strukturę, kompletne funkcje i urządzenie zabezpieczające przed przegrzaniem, które może chronić silnik przed uszkodzeniem podczas przeciążenia i wysokiej temperatury.
 • Można zainstalować pilot zdalnego sterowania, aby umożliwić zdalne otwarcie i zamknięcie migawki elektrycznej.
 • Profil bramy elektrycznej jest główną częścią drzwi i okna bramy elektrycznej, a jej wydajność decyduje o wydajności wszystkich drzwi i okna. Kompozytowa elektrycznie otwierana brama do żaluzji wykorzystuje dwuwarstwowe formowanie walcowe wysokiej jakości stopu aluminium (stal), a na zewnątrz jest obrabiany wielowarstwowym lakierem do pieczenia. Środek wypełniony jest pianką izolacyjną z poli-alkaliów bez fluorowęglowodorów i przyjęty zostaje precyzyjny proces produkcji. Elektryczne bramy rolowane produkowane w technologii produkcji mają piękny wygląd, delikatny kolor i poziomy wzór tłoczony, który odzwierciedla warstwowe piękno. Średnica uzwojenia jest mała, mocna i trwała, odpowiednia do nowych i starych budynków.
 • Nowo wprowadzona seria mleczno-białych zasłon jest elegancka i tworzy mocną atmosferę dekoracyjną. Inne kolory można dostosować do wymagań klienta (jasnoszary, brązowy, brązowy, kremowy, piasek i piasek itp.). Zgodnie z zakresem nauki, zakres zastosowań jest bardzo szeroki i jest jednym z najbardziej popularne dekoracje architektoniczne na świecie.

A. Inteligentne urządzenie przeciwpoślizgowe na podczerwień: Kiedy ktoś wspina się na drzwi, system natychmiast alarmuje, zapewniając bezpieczeństwo wewnątrz drzwi.
B. Profile specjalne: Dodanie różnych kształtów geometrycznych i kości do profili ze stopu cynku i aluminium o wysokiej twardości może znacznie zwiększyć jego wytrzymałość. Powierzchnia jest poddawana specjalnej elektroforezie, połysk jest nieskończony, nie jest łatwa do przyklejenia kurzu, nie jest skorodowana przez zanieczyszczony gaz i nigdy nie rdzewieje. Nowy okres jest długi. C. Tworzywa konstrukcyjne: Główne części korpusu z tworzywa sztucznego (takie jak połączenie między rurą i rurą, części z tworzyw sztucznych, ruchome części drzwi itp.) Wykonane są z wysokiej jakości tworzyw konstrukcyjnych (takich jak PC, PA) , wysoka udarność, odporność na uderzenia i odporność na odkształcenia. Odporne na ścieranie, mrozoodporne, odporne na światło, niełatwe do starzenia się, długa żywotność, wolne od wiatru, śniegu, błyskawic, słońca i deszczu.
D. Inteligentne urządzenie antykolizyjne z sondą podczerwieni: 30-50 cm osób lub ciał obcych może zostać automatycznie zwrócone do drzwi podczas procesu zamykania, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo pojazdów i pieszych. Standardowa konstrukcja: wewnętrzna przestrzeń rzędu drzwi (to znaczy odległość między dwoma głównymi zagięciami sąsiadującymi ze sobą, z wyjątkiem głównego rozmiaru rury) przyjmuje standardową wielkość bramy 320 mm (patrz obca technologia), aby zapewnić rurka poprzeczna jest najbardziej solidna i znacznie redukuje hałas podczas pracy.
E. Unikalny proces Główny profil ramy korpusu drzwi wykonany jest z części z tworzywa sztucznego. Śrubowe mocowanie położenia połączenia przyjmuje niewidoczną konstrukcję, aby poprawić wygląd korpusu drzwi. Połączenie pomiędzy profilem a częściami z tworzywa sztucznego przyjmuje procesy wykrawania, prasowania i wiercenia. Struktura drzwi jest mocna i nie ma połączenia lutowanego. Najnowsza konstrukcja połączenia krzyżowego: rura krzyżowa jest wykonana ze specjalnej technologii i jest wyposażona w rękaw ochronny super PA. Ścisłe połączenie z okrągłą rurą nie tylko wzmacnia strukturę drzwi, ale także zapewnia bardziej płynną pracę.
F. Cechy rolet elektrycznych upiększają otoczenie, poprawiają wygląd firmy, poprawiają wizerunek firmy; pomóc stworzyć cywilizowane przedsiębiorstwo, cywilizowaną fabrykę, cywilizowaną atmosferę miasta; poprawić bezpieczeństwo, nawet jeśli nastąpi uszkodzenie lub przewrócenie w środku nocy, natychmiast wezwij policję. Rolety elektryczne Dongguan są używane głównie w pomieszczeniach mieszkalnych, szkołach państwowych, przedsiębiorstwach i instytucjach. Elektryczna żaluzja jest połączona szeregowo z ruchomymi drzwiami z wieloma przegubami. W nieruchomym suwaku górne i dolne drzwi obracają się wokół szpuli nad drzwiami. Dotyczy miejsc publicznych lub domów, takich jak fasady handlowe, garaże, centra handlowe, szpitale, fabryki i kopalnie. Zwłaszcza otwór drzwiowy jest duży, a montaż korpusu drzwi naziemnych jest niewygodny.

Szczegóły kontaktu
String One Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)